SponsorBreman

Contact met Meppel AZ

Voor algemene vragen, opmerkingen en anderssinds kunt een e-mail sturen aan info@meppelaz.nl

Voor specifieke vragen aan personen uit het bestuur of van de technische comissie vindt u hieronder een overzicht:

Bestuur Technische Comissie
Voorzitter: Lambert Bouwman
E-mail: voorzitter@meppelaz.nl
Jeugd: Helga Pieters
E-mail: tcjeugd@meppelaz.nl
Secretaris
E-mail: secretaris@meppelaz.nl
Dames: Nova Slagter & Saskia de Boer
E-mail: tcdames@meppelaz.nl
Penningmeester: Jannie Tabak
E-mail: penningmeester@meppelaz.nl
Wedstrijdsecretaris: Nicolette Luth - Koops
E-mail: wedstrijdsecretaris@meppelaz.nl

Waar kunt u ons vinden ?

» Thuiswedstrijden, worden bijna altijd gespeeld in:

Sporthal Koedijkslanden, Gerard Doustraat 96, 7944 HK Meppel.
NIEUWE INGANG: Zuiderlaan - ingang van de School Meppel

Contactgegevens:
Ceciel Brouwer
0522 - 257101
info@sporthalkoedijkslanden.nl

» Handbaltrainingen, worden elke woensdagavond gegeven in:

Sporthal Koedijkslanden, Gerard Doustraat 96, 7944 HK Meppel.
NIEUWE INGANG: Zuiderlaan - ingang van de School Meppel

Jeugdtraining vrijdag:

Sporthal Het Erf, Atlanta 1, 7943 TA Meppel.