SponsorBreman

Contact met Meppel AZ

Voor algemene vragen, opmerkingen en anderssinds kunt een e-mail sturen aan info@meppelaz.nl

Voor specifieke vragen aan personen uit het bestuur of van de technische comissie vindt u hieronder een overzicht:

Bestuur Technische Comissie
Voorzitter Lambert Bouwman
Telefoon:0522-252866
E-mail: voorzitter@meppelaz.nl
Jeugd Helga Pieters
Telefoon:0522 - 252313
E-mail: tcjeugd@meppelaz.nl
Secretaris Sandra Stork
Mobiel:06 - 50284674
E-mail: secretaris@meppelaz.nl
Dames Melissa van Noord
Telefoon:06 - 12932116
E-mail: tcdames@meppelaz.nl
Penningmeester Jannie Tabak
Mobiel: 06-52278413
E-mail: penningmeester@meppelaz.nl
Wedstrijdsecretaris Nicolette Luth - Koops
Telefoon:0522-252924
Mobiel :06-12122778
E-mail: wedstrijdsecretaris@meppelaz.nl

Waar kunt u ons vinden ?

» Thuiswedstrijden, worden bijna altijd gespeeld in:

Sporthal Koedijkslanden, Gerard Doustraat 96, 7944 HK Meppel.
NIEUWE INGANG: Zuiderlaan - ingang van de School Meppel

Contactgegevens:
Ceciel Brouwer
0522 - 257101
info@sporthalkoedijkslanden.nl

» Handbaltrainingen, worden elke woensdagavond gegeven in:

Sporthal Koedijkslanden, Gerard Doustraat 96, 7944 HK Meppel.
NIEUWE INGANG: Zuiderlaan - ingang van de School Meppel